0 Compare Page

Araç Kaplama

SİZ HAYAL EDİN BİZ YAPALIM!

Arabasının rengini beğenmeyenler veya farklı bir arayış içerisinde olanlar için renklere olan mahkûmiyeti ortadan kaldırıcı yöntem Araç Kaplama Sistemleriyle aracınızın hayalinizdeki renge bürünmesini sağlıyoruz. Bu teknik sayesinde aracın boyanma riskini ortadan kaldırıyoruz. Hatta isteğinize bağlı olarak aracınızı parça bazlı değişimlerle yeni bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Zevkinize göre şekillendirebileceğimiz bir araçla farklı olmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunu yaparken birçok avantaja da aynı zamanda sahip olabilirsiniz. Bu yöntem aracınızın boyasını korurken boya ile kıyasladığınızda zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. Çiziklerin görünürlüğü azaltılırken, dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir aracınız olacaktır. Üstelik yüksek basınçlı yıkama ekipmanları ile yıkanabilir ayrıca pasta ve cila yapılabilmektedir. Aracınızın temizlenmesi de rahatlıkla yapılacaktır. Zift ve benzeri maddeler artık leke olmaktan çıkacaktır. (Kuş pisliği asit içerdiği için uzun süre beklerse folyo yanabilir)

Bu konudaki uzmanlığı ile Aker Reklam & Araç Uygulama Merkezi  araç kaplama uygulamasını özenle hazırladığı Aker Reklam & Araç Uygulama Merkezi alanında yapmaktadır.

Çeşitlerimiz :

  • Chrome Araç Kaplama
  • Mat Araç Kaplama
  • Satin Araç Kaplama
  • Metalik Araç Kaplama
  • Kamuflaj Araç Kaplama
loading